کتاب تو قهرمان من هستی اثری است که یونیسف آن را برپایه این پرسش تدوین و منتشر ساخته: بچه‌‌ها چه‌طور می‌توانند با ویروس کرونا مبارزه کنند؟ ویروس کرونا با شیوع در تمام جهان، به راحتی توانست بسیاری از مردم را خانه نشین کند. اما موضوع اصلی استرس و اضطرابی است که شیوع کرونا همراه خود آورده است . نگرانی‌های اقتصادی به کنار، بسیاری از مردم نگران وضع سلامتی خود، خانواده و فرزندانشان هستند. کودکان ممکن است از آنچه که در اخبار می‌شنوند، درک درستی نداشته باشند و همین موضوع نگرانی آن‌ها از شرایط پیش آمده را بیشتر می‌کند. سازمان جهانی بهداشت به همین منظور کتاب تو قهرمان من هستی را تهیه کرده است و در اختیار مردم دنیا قرار داده است. داستانی که با زبانی قابل فهم، اطلاعات صحیح را به کودکان منتقل می‌کند.
پگاه فرهنگ مهر کتاب جالب و خواندنی تو قهرمان من هستی را به فارسی ترجمه کرده و در اختیار تمام فارسی‌زبانان قرار داده است. لینک بارگزاری

کشیش های ربات در دوران کرونا می توانند به شما برکت و مشاوره دهند .

ربات ها در خدمت سالمندان

بسیج شهرهای خلاق جهان در مقابله با کرونا

کرونا ,کتاب ,مردم ,کودکان ,هستی ,قهرمان ,من هستی ,قهرمان من ,تو قهرمان ,از مردم ,هستی را

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

حبه انگور گفت و گوهای تنهایی3 وبلاگ کارشناسی مشاوره و سرگروه آموزشی مشاوران (م.آ.پ) ناحیه سه کرمانشاه یک شاخه از درخت عناب دل شکسته rogeh.com مجله فراستو مقالات و پایان نامه ها مجله اینترنتی جوان کاوه کلینیک